Betonová pracovní deska v kuchyni - zdroj: Švec Beton
foto credit
zdroj: Švec Beton

Nerezové, betonové a skleněné pracovní desky do kuchyně

Když kámen nebo lamino nestačí

Máte rádi originalitu a chcete něco extra? Laminátové desky ani ty kamenné vás neuspokojují? Tak to jste tady správně. Dnes a denně nás renomovaní výrobci přesvědčují, že na výrobu

kvalitní pracovní desky

lze dobře využít i "nové" a neotřelé materiály. Kvalita povrchu je často dokonce lepší než u klasického lamina, dřeva či kamene.

Nerezová pracovní deska pro profíky

Mezi profíky vládnou kuchyňské desky z nerezu. Pokud často a hodně vaříte, její vlastnosti vás okouzlí. Tepelná odolnost, hygienická čístota atd. Proč také myslíte, že ve všech profesionálních kuchyních jsou právě nerezové desky? Právě pro jejich "spolehlivost" a nenáročnou údržbu. Připravte se ale na to, že za běžný metr dáte třeba i 20000 Kč.

Betonová pracovní deska - moderní design

O polovinu levněji vás vyjde betonová pracovní deska. Přitom je ohromně odolná a narozdíl od nerezu lze případné povrchové škrábnutí opravit. Co se týká designu, beton nemá konkurenci. Jeho variabilita umožňuje profesionálním designérům navrhovat opravdové skvosty. Beton totiž výborně ladí ke všem přírodním materiálům jako jsou dřevo, sklo a ocel. Dobře se však bude vyjímat i na čistě bílé kuchyňské lince. Pokud vás design baví a souhlasíte s tím, že by měl být i dokonale funčkní, pak betonová pracovní deska je pro vás dobrou volbou.

Skleněná deska do kuchyně? Proč ne...

Věděli jste, že na výrobu pracovních desek se běžně používá také sklo? Ano, přesně tak. Není to však sklo ledajaké, ale speciálně upravené právě proto, aby bez problémů vydrželo extrémní namáhání, kterému jsou pracovní desky v kuchyni každý den vystaveny. Skleněná pracovní deska je velmi odolná a pokud je dobře usazena, pak je prakticky nerozbitná. Přitom si zachovává veškeré skvělé vlastnosti, kterými klasické sklo disponuje. Skleněná deska do kuchyně tak může příjemně svítit tlumeným světlem a vytvořit tak prostor plný harmonie a pohody.

Chcete se seznámit s jednotlivými materiály více do podrobna? Vše důležité najdete právě zde na našich stránkách.
NAVŠTIVTE TAKÉ
StejkyBejky.cz